جلسه دیدار رییس مشترک کنفرانس با سفیر محترم ایران در مالزی
2016-06-12
جلسه دیدار رییس مشترک کنفرانس با سفیر محترم ایران در مالزی

عضو هیأت علمی وابسته دانشکده کارآفرینی و رییس مشترک کنفرانس ، جناب آقای دکتر داتو غزالی و سرکار خانم پریسا محمدی، دانشجوی دانشکده در خصوص برگزاری کنفرانس بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در ایران پسا تحریم و همکاری با ASEAN با سفیر ایران در مالزی،  سرکار خانم افخم روز پنج شنبه 23 اردیبهشت در محل سفارت ایران درمالزی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار، آقای داتو غزالی از نحوه آشنایی با دانشگاه تهران، همایش یونسکو، دعوت شدن به تهران، دیدار  با آقای دکتر نیلی، رییس دانشگاه تهران و دریافت درجه استادی از دانشگاه تهران سخن گفتند. ایشان رزومه ای از پدرشان، موقعیت اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و سوابق شغلی  خودشان را ارائه نمودند و نسخه ای از کتاب "سال های تغییر" (تجربیات کارآفرین بخش دولتی مالزی) را به سفیر محترم تقدیم نمودند.
در بخش بعدی داتو درباره طرح ها و برنامه های آینده توضیحاتی دادند و ضمن دعوت از سرکار خانم افخم برای شرکت در کنفرانس  بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در ایران پسا تحریم ،خواستار همکاری مداوم و مستمر به عنوان یکی از اعضای تیم برگزاری این کنفرانس شدند و خانم افخم نیزاستقبال نموده و با کمال میل پذیرفتند.

در انتهای این دیدار آقای دکتر داتو غزالی به حضورآقای دکتر نیلی و امضای قراردادی با  دانشگاه یو تی ام و ایجاد زمینه همکاری دانشگاه  تهران با چند دانشگاه دیگر مالزی اشاره نمودند.